Historie našeho obchodu

Provozovatel kitman radio není plátce DPH.

Historie internetového obchodu Kitman radio

-------------------------------------------------------------------

1.12.2014 Vítáme Vás v internetovém obchodu Kitman radio.

Na těchto stránkách budete mít možnost nalézt radiostanice (vysílačky), příslušenství, antény a další související výrobky pro pásma PMR, Ham radio, sdílená pásma apod. Naší prvořadou snahou bude nabízet radiostanice prvotřídní, námi odzkoušené a otestované, u kterých můžeme deklarované parametry a vlastnosti zaručit! Svým vybavením, schopnostmi a zkušennostmi bychom rádi pomohli každému proniknout do světa bezdrátové komunikace, která nás obklopuje. Užijte si zábavu i pracovní náplň s radiostanicemi od odborníků...

3.1.2015 Přidali jsme nové produkty

Přes svátky jsme přidali do obchodu mnoho nových radiostanic jak pro PMR, tak pro radioamatérská pásma KV, VKV/UKV. Všechny radiostanice jsou v té nejlepší kvalitě dle našeho nejlepšího vědomí. K novému roku jsme připravili také rubriku Novinky a Dokumenty, kde budete moci naleynout příručky, návody, schemata a další podpůrné dokumenty radiostanic.

18.5.2018 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Upravili jsme naše obchodní podmínky a přidali jsme ustanovení podmínek ochrany osobních údajů. Naleznete je v nové složce GDPR.

Omlouváme se, ale stránky jsou stále ve výstavbě. Postupně zde naleznete mnoho zajímavých položek, proto se již nyní těšíme na Vaši příští návštěvu. Váš tým Kitman.

1.6.2019 NEPŘEHLÉDNĚTE ! Nově jsme pro Vás připravili nabídku kvalitních produktů firmy Statron. Specializované značkové výrobky pro elektrotechniku, průmyslovou výrobu, měření a radiotechniku jsou nyní v naší nabídce.

Podobné stránky